(08) 12 345 789

Close

Newsletter

The Stone Series

A Great Addition

To Your Home

Workshops @Alula

Plant Make

People Happy

Thursday Through Saturday

Plant Big Sale

75% Off

Today’s Deals

There is no product

New Products

There is no product

Free Shipping

Free shipping on order

Support 24/7

Contact us 24 hrs a day

100% Money Back

You’ve 30 days to Return

Payment Secure

100% secure payment

br3
br2
br1
br4
br5
br6
Subscribe newsletter to get updated

We’ll never share your email address with a third-party.

About Us

Hayattan keyif almaya yönelik en eğlenceli, yenilikçi, sıra dışı ve orijinal ürünleri sizlerle buluşturmak hedefiyle kurulmuş bir firmayız.

2020 yılında Oduman markasını oluşturarak yenilikler üretmeye ve ihracat hedeflerimiz doğrultusunda markamızı dünya çapında bilinir seviyeye ulaştırmak için var gücümüzle çalıştık.

Sadece başkalarına değil, kendinize de hediye olarak alabileceğiniz sıradışı , ilginç, farklı, zengin ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz yenilikçi ve seçici olduğumuza inanıyoruz ve çizgimizi sürdürebilmek için hiç durmadan çalışıyoruz.

Dünya’daki trendleri takip ederek hayatınıza renk katacak ürünleri arayıp, buluyoruz ve KKTC’ye getiriyoruz.

Nargile ,nargile malzemeleri ,nargile kömürlerinin   üretimi, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonuyla hareket eden firmamız modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde bulundurmaktadır.

Nargile kömürü ,çelik nargileler , kil lüleler ,elektrikli ocak modelleri, nargile ve nargile kullanımın da size  kolaylık sağlayacak ürünlerin satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren firmamız kullanıcılarına uygun, hızlı, sorunsuz ve güvenli alışverişi vizyon edinmiştir.